خدمات طراحی نرم افزار تحت وب | ویندوز

شرکت فناوری اطلاعاتی ای تی وان از بدو تاسیس تاکنون، خدمات متنوعی طراحی و تولید کلیه نرم افزارهای مبتنی بر وب (Web Application) طراحی و تولید کلیه نرم افزارهای تحت ویندوز (Windows Application) را با توجه به موضوع فعالیت شرکت به سازمانها ، موسسات ، شرکت هاي دولتی و خصوصی ارائه نموده است . برنامه نویسی با پیشرفته ترین متد روز و بر اساس برنامه نویسی چند لایه ای و شی گرا با استفاده از تکنولوژی NET و زبان VB.NET و پایگاه داده Sql Server یا پایگاه داده اوراکل ( oracle )  انجام می شود. همچنین جهت زیبایی و افزایش کارایی سایت از جدید ترین تکنولوژی ها استفاده می شود.

ای تی وان با تکیه بر طراحان و برنامه نویسان حرفه ای خود قادر است امکانات طراحی و برنامه نویسی را به صورت ویژه ای در اختیار سازمان ها و ادارات و شرکت ها قرار دهد. 

يكي از بزرگترين چالش هاي پيش روي مديران مجموعه هاي توليدي كنترل و نظارت بر فرآيندهاي پيچيده است. فرآيندهايي كه اگر مديريت نشود مي تواند باعث كاهش قدرت رقابتي و افزايش تصاعدي هزينه هاي توليد و انبارداري و در نهايت زيان مجموعه توليدي گردد. لذا وجود یک سيستم ناظر بر فرآيند توليد مي تواند به مديران در جهت تصميم گيري بهتر ياري رساند.

شرکت فناوری اطلاعات ای تی وان آماده مشاوره و بررسی نیازهای شما میباشد. بعد از برآورد نیازها پروپوزالی در جهت انجام پروژه با محسابه گستردگی، قیمت و زمان آن برای شما آماده میگردد و در صورت توافق طرفین قرارداد نوشته و کار آغاز خواهد شد.