خدمات طراحی لوگو ، بنر و ست اداری

شرکت فناوری اطلاعات ای تی وان (it1) با طراحان خود و با ارائه دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین راهکارها و استاندارهای روز دنیا شما را طراحی لوگو و بنر و انواع ست اداری یاری می نماید. فناوری اطلاعات ای تی وان از این که طراحی لوگو با بنر و با ست های اداری خود را به طراحان ما می سپارید بسیار خرسند خواهد شد. شما می توانید در طراحی خود رویا پردازی کنید. اینجاست که شما نیاز به طراح متخصص دارید تا بتوانند ایده های شما را از رویا به واقعیت تبدیل کنند. طراحان فناوری اطلاعات ای تی ان (IT1) که ایده های شما را در طراحی لوگو ، بنر و ست اداری اختصاصی به نمایش میگذارند و رضایت شما را به دست آورند.

 

لوگو :

لوگو نشانه ایست که توسط آن شما و شرکت شما شناخته میشوند، شما توسط یک لوگوی حرفه ای در یاد ها میمانید و اثر آن را در کار خود خواهید دید، لوگو در واقع یک نوع ادغام حروف با تصویری است که نماد شرکت شما را تدایی میکند.

انتخاب درست و حرفه ای یک لوگو می تواند شرکت شما را متفاوت تر از شرکت های دیگر کرده و در پیشبرد مقاصد کاری شما بسیار موثر باشد.ما منتظر تماس شما هستیم.

 

ست اداری :

باید توجه داشت که یک ست اداری خوب و یا یک لوگوی جدید میتواند باعث پیشرفت و حرکت صعودی شما به سمت موفقیت و پیشرفت شود و می دانید که ست اداری و یا لوگوی شرکت شما معرف کارکرد خوب و اهمیت شما به کار و شرکتتان است، این تضمین شده است که یک کار گرافیکی جذاب می تواند به شما دوست عزیز کمک کند تا مخاطبان خود را بهتر از قبل جذب کرده و کار خود را گسترش دهید.

 

ست اوراق اداری چیست؟

ست اداری نوعی اوراق است که شرکت ها و سازمان ها با استفاده از آن ایجاد اعتبار کرده و آن را با بقیه اوراق متمایز می کنند،

هر شرکت و سازمانی نیاز به اوراق اداری مخصوص به خود دارد که به نحوی نمایانگر شرکت و یا سازمان مذبور باشد.

 

ست اداری شامل:

سربرگ Letter Head : برگه ای است که شامل لوگو و نام شرکت است و تمامی نامه ها، قراردادها و .. بر روی آن ثبت شده تا ارزش آن متن و یا درخواست متناسب با آن شرکت و یا سازمان باشد.

معمولا سربرگ در سایز A4 طراحی می شود، اما بر حسب خواسته شما عزیزان می تواند در سایز های دیگر هم طراحی شود.

کارت ویزیت Business Card: کارتی است که در هنگام معرفی شرکت، سازمان و یا پرسنل از آن استفاده می شود، باید توجه داشت که داشتن کارت معرف شرکت شما و باعث ایجاد اعتبار برای شرکت یا سازمان مربوطه است.

پاکت نامه  Envelope : برای ارسال اوراق اداری خود و یا برای رد و بدل کردن قراردادهای شرکت یا سازمان استفاده می شود.

پاکت نامه متناسب با سایز سربرگ و به خواست شما دوست عزیز طراحی خواهد شد.

 یادداشت Note : جهت نوشته های غیر رسمی شرکت یا سازمان و یا معرفی شرکت توسط اهدای ست یاداشت است که معمولا شامل خودنویس و یادداشت مزین به لوگوی شرکت و سازمان مربوطه است.

همه ی این اوراق به شکل زیبایی با هم هماهمنگ بوده و می تواند به شرکت شما اعتباری صد چندان دهد.

باید دقت داشت که انتخاب رنگ و طراحی مناسب هر شرکت و یا سازمان کاری بسیار تخصصی است و لازمه ی آن گرافیستی با تجربه است.

شرکت وب آی تی 1 با ارائه این خدمات توسط پرسنل کاملا حرفه ای شما را در بهتر شدن امور اداری یاری خواهد رساند.