درباره شركت فناوری اطلاعات آی تی وان(it1)

درباره شرکت

شرکت آی تی وان با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و مسلط در این شاخه از خدمات فناوری اطلاعات شما را در این مسیر همراهی و پشتیبانی می کند

 

شركت فناوری اطلاعات آی تی وان(it1)

فعالیت تخصصی خود را با تكیه بر چندین سال سابقه و همچنین تجارب علمی و عملی متخصصین خود آغاز نموده است. فعالیت کلی این شرکت در زمینه طراحی نرم افزار، وب سایت ، سخت افزار و شبکه متمرکز بوده و تاکنون توانسته است خدمات تخصصی خود را به طیف گسترده ای از شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید.

شركت آی تی وان همواره سعی نموده است، خدمات گسترده خود را به گونه ای ارائه نماید، كه سرویس گیرندگان این شركت، بهترین نتیجه ممكن را با توجه به خدمات ارائه شده گرفته و همكاری مستمری را با این شركت داشته باشند. پشتیبانی صحیح و ادامه دار یكی از مسائلی است كه پرسنل این شركت همواره مد نظر داشته و توانسته اند پاسخگوی بموقع مشكلات و نیازهای خدمات گیرندگان باشند. تجربه این درس را به ما آموخته است كه تحقیق اولیه، تعیین هدف، انجام صحیح و به موقع خدمات، می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

شرکت فناوری اطلاعات آی تی وان ، علاوه بر حفظ قابلیت‌های خود در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای کاربردی، اداری و صنعتی، نگاهی تخصصی به طراحی حرفه‌ای سایت دارد و عمدۀ فعالیت خود را بر طراحی سایت، ارتقاء سایت و طراحی قالب گرافیکی سایت با استفاده از روزآمدترین روش‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌ها، استوار نموده است.

وب آی تی وان، علاوه بر طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت‌های پویا (Dynamic Websites) و نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه و دسکتاپ (Windows Applications)، اهمیت پشتیبانی خوب را می‌شناسد و همواره، جلب رضایت مشتریان را در دستور کار دارد.

 

سخت افزار و شبکه

طراحی، اجرا و پشتیبانی انواع شبکه های کامپیوتری (LAN، Wireless) تهیه، نصب، راه اندازی و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری تهیه، راه اندازی و پشتیبانی Server

 

نرم افزار

طراحی و تولید کلیه نرم افزارهای مبتنی بر وب (Web Application) طراحی و تولید کلیه نرم افزارهای تحت ویندوز (Windows Application)

 

طراحی وب سایت

طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی (اطلاع رسانی، سازمانی، مرجع، خدماتی و تجاری) ثبت دامنه (Domain Registration) اختصاص فضا (Web Hosting)