معرفی خودروهای سری G شرکت مرسدس بنز

نوشته شده توسط :
معرفی خودروهای سری G شرکت مرسدس بنز

مرسدس بنز در آستانه جشن تولید چهل سالگی خودروهای سری G این شرکت خودرویی جدید با قابلیت‌های ویژه و قدرت بسیار زیاد را به نام قوی‌تر از زمان-Stronger Than Time معرفی می‌کند. با وجود معرفی این خود جشن تولد مرسدس بنز کلاس G بسیار پربار است.

خودرو ویژه Stronger Than Time در خط تولید مخصوص AMG line شرکت مرسدس بنز تجهیزات گذاری شده است. ضربه گیر‌ها و سیستم اگزور و تنفس موتور ورزشی قوی‌تر از آنچه در G500 وجود دارد از جمله مشخصه‌های بارز این خودرو است. این خودرو شاسی بلند یا SUV به چرخ‌های ۲۰ اینچی مجهز شده است تا ثبات آن در حین حرکت را افزایش دهد.

تغییرات ظاهری به ویژه در داخل کابین خودرو Stronger Than Time بنز به حدی زیاد است که شاید نتوان در نوشتاری کوتاه به بیان آن‌ها پرداخت. استفاده از استیل ضد زنگ در قسمت‌های مختلف کابین، پوشش مخصوص روی درب‌ها، چراغ‌های روشنایی در تمامی نقاط کابین و چراغ‌های منعکس کننده پیام خوش آمدگویی روی زمین؛ تنهلا بخش از تغییرات اعمال شده در این SUV نسبت به سایر خودرو‌های کلاس G است.

با توجه به کاربری ویژه‌ای که مهندسان بنز برای این خودرو در نظر گرفته‌‎اند به راحتی می‌توان از آن برای سفر‌های برون شهری و گذر از جاده‌های صعب‌العبور استفاده کرد. تجهیزاتی از قیبل سیستم‌های هوشمند روشنایی در اطراف خودرو، سیستم هوشمند صدا و محل قرارگیری صندلی، دستیار صوتی راننده و شیشه‌های نشکن جانبی راننده و سایر سرنشینان، امکان سفری بی دغدغه در سخت‌ترین مسیر‌های تردد را برای Stronger Than Time مرسدس بنز فراهم می‌کند.

اتومبیل ویژه جشن تولد چهل سالگی خودرو‌های کلاس G دارای موتور توربو شارژ V8 با ظرفیت ۴.۰ لیتر و قدرت ۴۱۶ اسب‌بخار است و توانایی تولید گشتاوری به اندازه ۶۱۰ نیوتن‌متر را دارد. مشتریان بنز به مناسبت چهل سالگی مرسدس بنز G علاوه بر خریداری خودرو Stronger Than Time خودرو می‌توانند نسخه ویژه‌ای از اتومبیل G400 با موتور شش سیلندر ۳۲۵ اسب‌بخارو گشتاور ۷۰۰ نیوتن بر متر را سفارش دهند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان