عرضه گواهی گوگل برای گوشی آنر ۲۰ پرو

نوشته شده توسط :
عرضه گواهی گوگل برای گوشی آنر ۲۰ پرو

مدتی است هوآوی به دلیل تحریم‌های آمریکا دچار مشکل شده است. بر اساس این تحریم‌های بسیاری از شرکت‌های بزرگ در زمینه فناوری که ریشه‌ای آمریکایی دارند دیگر حق همکاری با هوآوی را ندارند. از این شرکت‌ها می‌توان کوالکام و گوگل را نام برد. عرضه گوشی جدید هوآوی با نام آنر ۲۰ پرو - Honor 20 Pro از روزی که در ماه گذشته معرفی شد در حالت تعلیق بود. اما اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت می‌تواند در نهایت توزیع دستگاه جدید خود را ادامه دهد.

عرضه این پرچمدار در ابتدا برای ماه جولای برنامه ریزی شده بود. با این حال، عدم توانایی این نام تجاری برای به دست آوردن گواهی‌های لازم از سوی گوگل، یک مشکل غیر منتظره‌ای در کار‌ها انداخت. پس از بروز مشکلات اخیر در نهایت هوآوی مجبور شد عرضه محصول جدید خود را به تاریخ دیگری موکول کند. با این اوصاف پس از چهار هفته تلاش بی‌وقفه، یک سایت ایتالیایی گزارش کرده است که بالاخره آنر ۲۰ پرو موفق به دریافت گواهی گوگل شده است.

البته هنوز یک تاریخ عرضه جدید برای گوشی جدید آنر اعلام نشده است، اما حضور این دستگاه در بازار‌ها در اواسط ماه جولای بسیار پیش‌بینی می‌شود. از این موارد که بگذریم باید به این مسئله اشاره کنیم که آنر کمپین‌های تبلیغاتی خود برای این پرچمدار را برای چند هفته مانده به پایان ژوئن عقب انداخته بود. پیشتر انتظار می‌رفت این کمپین‌ها در هفته جاری برگزار شوند. بازه زمانی کمپین‌های تبلیغاتی این شرکت با توجه به ایمیلی که امروز درباره آن‌ها برای کاربران ارسال شده بود "به زودی" برگزار می‌شوند.

همان طور که به وسیله یکی از خبرگزاری‌های فناوری خارجی گزارش شده بود، هوآوی هم اکنون در حال بررسی کردن تقاضا‌های خرید گوشی سری آنر ۲۰ است. مدل استاندارد این دستگاه برای عرضه جهانی در تاریخ ۲۱ ژوئن آماده شده است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان