رقابت شرکتهای فیت‌بیت و اسنپ‌چت با اپل واچ

نوشته شده توسط :
رقابت شرکتهای فیت‌بیت و اسنپ‌چت با اپل واچ

شرکت‌های مطرح فیت‌بیت و اسنپ‌چت برای کسب سهم بیشتر از بازار گسترده گجت‌های هوشمند در جهان همکاری با یکدیگر را آغاز کردند. هرچند این دو شرکت دیرتر از غول‌های فناوری مانند اپل و سامسونگ به عرصه تولید گجت‌های هوشمند و به ویژه ساعت‌های هوشمند قدم گذاشته‌اند ولی مدیران آن‌ها با اتخاذ تصمیمات جدید درصدد هستند تا به زودی محصولی تولید کنند که رقیب اصلی اپل واچ باشد.

ساعت فیت‌بیت و اسنپ‌چت مجهز به سیستم عامل Google Wear خواهد بود. لازم به ذکر است در سال گذشته میلادی شرکت فیت‌بیت با تولید ساعت‌های هوشمند پیشرفته خود توانست جایگاه دوم پرفروش‌ترین ساعت هوشمند در بازه زمانی مشخصی را بدست آورد. به نظر می‌رسد هدف فیت‌بیت با اسنپ‌چت افزودن بر زیبایی ظاهری ساعت‌های هوشمند خود است تا به هر نحو ممکن موفقیت‌های گذشته خود را دوباره تکرار کند.

مطمئنا صاحبان ساعت‌های تولیدی این دو شرکت به هنگام پوشیدن این ساعت‌های هوشمند از زیبایی‌های ظاهری آن‌ها لذت می‌برند و در مقایسه‌ای ساده به جذابیت بیشتر آن نسبت به ‌ساعت‌های سامسونگ و اپل پی می‌برند. ضمنا مهندسان فیت‌بیت صفحه نمایش با کیفیت بسیار بالا برای ساعت هوشمند این شرکت طراحی ‌کرده‌اند تا در کنار سایر ویژگی‌های این محصول مشتریان بیشتری را به خرید آن ترغیب کنند.

شاید مهم‌ترین تفاوت این محصول با اپل‌واچ سیستم‌عامل آن باشد و اگر کابران سیستم عامل IOS مشکلی برای استفاده از Google Wear نداشته باشد، انتخاب و جایگزین مناسبی برای اپل‌واچ محسوب می‌شود. مدیران فیت‌بیت و اسنپ‌چت به مشتریان این شرکت‌ها قول داد‌ه‌اند که با استفاده از ساعت‌های هوشمند این دو شرکت به راحتی می‌توانند کارهای روزمره خود را برنامه ریزی کنند و علائم حیاتی اولیه را نیز به صورت مداوم چک کنند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان