دنیای اسطوره ها با عنوان God & Monsters

نوشته شده توسط :
دنیای اسطوره ها با عنوان God & Monsters

رویداد E3 یا Electronic Entertainment Expo بزرگ‌ترین مراسم برای معرفی کنسول و بازی‌های ویدیویی است که کار خود را از سال ۱۹۹۵ در کشور آمریکا شروع کرده و سالانه برگزار می‌شود. تقریبا همه شرکت‌هایی که در دنیای بازی‌های ویدیویی حرفی برای گفتن دارند در این کنفرانس حضور دارند و عناوین جدید خود را به گیمرها معرفی می‌کنند. در رویداد E3 کنفرانس‌هایی وجود دارد که شرکت‌های مختلف در آن‌ها از برنامه‌ها و عناوینی که در طول سال قرار است منتشر کنند، اعلام می‌‌کنند.

در کنفرانس خبری E3 2019 شرکت Ubisoft یک عنوان جدید به نام Gods & Monsters را معرفی کرد. درست است که این عنوان به طور رسمی به هیچ بازی دیگری مرتبط نیست، اما به نظر می‌رسد بخش اسطوره شناسی آن به بازی‌هایی مانند Origins Origins Assassin's Creed و Odyssey نزدیک باشد.

مارک-الکسیس کوت، تهیه کننده ارشد Creed Assassin Odyssey، در کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft ظاهر شد و به معرفی بازی جدید این شرکت با نام Gods & Monsters پرداخت. Gods & Monsters یک عنوان جهان باز است که در سبک اکشن - RPG ساخته شده و مانند سری Assassin's Creed که به درون تاریخ وارد شده به سراغ اسطوره شناسی رفته است. در تریلری که روی صحنه نشان داده شد قهرمان بازی، Phoenix است که توسط خدایان استخدام شده تا به آن‌ها برای مقابله با بعضی هیولا‌ها و مسائل دیگر کمک کند.

شرکت Ubisoft به GameSpot اجازه داد که پیش از مراسم معرفی این عنوان آن را مشاهده کند. عنوان Gods & Monsters طراحی هنری‌تر نسبت به Assassin's Creed دارد. کوت، و جاناتان دومنت، کارگردان هنری این عنوان (که در ساخت Odyssey نیز همکاری کرده است)، اعلام کرده‌اند که تمرکز ساخت این عنوان برای افزایش دسترسی آن نسبت به سری Assassin's Creed است. عنوان God & Monsters در تاریخ ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۰ برای رایانه و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، Xbox One و Google Stadia عرضه خواهد شد.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان