جالبترین ماشین لیزری اسباب بازی

نوشته شده توسط :
جالبترین ماشین لیزری اسباب بازی

شرکت ساخت اسباب بازی‌های مدرن و پیشرفته AirHogs که سابقه تولید هواپیما‌های کنترل از راه دور کوچک، بالگرد، ماشین‌های مسابقه‌ای و تانک اسباب بازی را دارد، به تازگی ماشینی لیزری را تولید کرده است که توانایی شگفت‌انگیزی در بالا رفتن از موانع را دارد و حتی روی سقف و دیوار نیز حرکت می‌کند.

این ماشین لیزری AirHogs Zero Gravity Laser Racer نام دارد و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. سازندگان این ماشین اسباب بازی طراحی خاصی را برای آن در نظر گرفته‌اند. قابلیت‌های ویژه در کنار وزن کم و سرعت زیاد این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند ماشین خود را روی هر سطحی حرکت دهد.

جالب‌ترین نکته در ساخت AirHogs Zero Gravity Laser Racer طراحی کنترلر آن است. هدایت‌کننده یا همان کنترلر این دستگاه اسباب بازی به لیزر مجهز است و هر زمان که کاربر اقدام به اشاره به هر سمتی با استفاده از لیزر کند، ماشین به سرعت و با قدرت زیاد به سمت آن حرکت می‌کند. البته سرعت این اسباب بازی قابل تنظیم است و اگر کاربر بخواهد ماشین با سرعت کمتری حرکت کند، به راحتی قادر به تنظیم آن است.

برای تغییر مسیر در چپ و راست و یا دور زدن، فقط لازم است کنترلر موجود در دست خود را بچرخانید و رانندگی جذاب و بی‌عیب و نقص را تجربه کنید. حسگر‌ها و دروبین‌های ویژه‌ای که در این ماشین تعبیه شده‌اند، به آن توانایی فوق‌العاده‌ای در تشخیص محل لیزر و دنبال کردن آن را داده‌اند.

انرژی مورد نیاز برای حرکت این ماشین اسباب بازی از طریق دو باتری AA و یا اتصال به شارژر تامین می‌گردد؛ بنابراین کاربر در هر مکانی می‌تواند از آن استفاده کند. با هر بار شارژ کامل، دستگاه می‌تواند ۲۵ تا ۳۰ دقیق با آن بازی کرد. قیمت این اسباب‌بازی پیشرفته و مهیج ۴۰ دلار است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان