تعویق درعرضه گوشی گلکسی فولد سامسونگ

نوشته شده توسط :
تعویق درعرضه گوشی گلکسی فولد سامسونگ

همان طور که در خبرهای پیشین خواندید عرضه گوشی منعطف سامسونگ با نام گلکسی فولد به تعویق افتاده است. این اتفاق به دلیل مشکلاتی در صفحه نمایش این دستگاه رخ داده است. به تازگی برای کسانی که این محصول را خریداری کرده‌اند ایمیلی ارسال شده است که درباره این مسئله توضیح می‌دهد. سامسونگ دلایل مختلفی را برای به تاخیر انداختن عرضه گوشی گلکسی فولد ذکر کرده اما درباره مهم‌ترین آن‌ها چیزی نگفته است.

سامسونگ برای بعضی از تاثیرگذاران یوتیوب دستگاه جدید خود را فرستاده بود تا به وسیله آن‌ها بررسی شده و نتایج آن در فضای مجازی منتشر شود. اما متاسفانه همه چیز آن طور پیش نرفت که این شرکت پیش بینی کرده بود. گزارش‌های منتشر شده به وسیله تاثیرگذاران اصلا باب میل سامسونگ نبود زیرا اکثر آن‌ها به مشکلاتی درباره عملکرد صفحه نمایش این گوشی اشاره کرده بودند. البته باید به این مسئله اشاره کرد که این افراد به اخطاری که روی گوشی مبنی بر برنداشتن لایه محافظ صفحه اصلی بود توجهی نکرده بودند و به همین دلیل عملکرد صفحه نمایش گوشی تضعیف شده بود.

به جای اشاره به این مسئله سامسونگ به طور مستقیم به مشکلات دیگر صفحه نمایش اشاره کرد. از این مشکلات می‌توان به اختلال در عملکرد صفحه نمایش در گوشی بعضی از کاربران اشاره کرد که به دلیل وجود چیز بین صفحه نمایش و لولای گوشی ایجاد شده بود. به هر حال دلیل این تاخیر در عرضه هر چه باشد سامسونگ تصمیم گرفته است که بار دیگر محصولات خود را بررسی کرده و از مقاوم بودن آن‌ها مطمئن شود. در ضمن قرار است در طراحی لایه محافظی که کندن آن عملکرد دستگاه را دچار اختلال می‌کند تجدید نظر شود. قرار است این بخش به گونه‌ای طراحی شود که از بالا تا پایین صفحه را در بر بگیرد تا کاربر نیازی به کندن آن نداشته باشد. همچنین قرار است پیغامی که به کاربر درباره کندن لایه محافظ اخطار می‌دهد این دفعه بزرگ‌تر چاپ شده و روی دستگاه قرار بگیرد.

سامسونگ به این کارها نیز راضی نشد و به تمام کسانی که این دستگاه‌ها را پیش خرید کرده بودند یک ایمیل ارسال کرد و در آن این مسئله را توضیح داد. این ایمیل با پیامی که در ابتدا فرستاده شده بود متفاوت است و در آن دلایل این تاخیر توضیح داده شده بود. این بار در ایمیل ارسال شده برای زمان عرضه گلکسی فولد به جای استفاده کردن از «در هفته‌های آتی» از «دو هفته بعد» استفاده شده است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان